Tärkeä tiedote foorumin käyttäjille

ProCaster DVD-004 HDMI

Discussion in 'DVD-laitteet' started by lastone, Nov 21, 2006.

  1. jarmoke

    jarmoke Tuttu kasvo

    Joined:
    Aug 30, 2004
    Messages:
    272
    Likes Received:
    0
    mulla on vielä tuo DVD-004 raato tuolla työhuoneessa, en ole muistanut heittää roskiin... kaukosäädinkin on tallessa, jos joku tarvii niin minulta saa.... ja saa toki myös sen rikkinäisen soittimen jos nyt jostain syystä haluaa?

    edit: ei ole enää, meni jätteeksi...
     
    Last edited: Apr 20, 2009
  2. M K

    M K Guest Guest

    Joined:
    Mar 23, 2007
    Messages:
    17
    Likes Received:
    0
    Niin minäkin ajattelin. Ostin laitteen ja vuokrasin pari leffaa. Aivan luokaton kuva, hain samantien rahat takaisin.
    Nyt on halpa samsung RGB:llä ja kuva paljon parempi.
     
  3. simaaa

    simaaa Guest Guest

    Joined:
    Jul 4, 2009
    Messages:
    64
    Likes Received:
    0
  4. Jyyd

    Jyyd Guest Guest

    Joined:
    Nov 23, 2009
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Vaikka tästä on paljon huonoa tännekkin kerrottu, tuli silti omaan huoneeseen osteltua ProCaster DVD-004 "kakkos-soittimeksi". Vain pari kertaa käytetty yksilö ja kuulemma toimii (vielä :D), 15e sisältäen postikulut. Eipä tuo kovin raskas summa ole, joten jospa tuosta mahollisimman pitkäks aikaa iloa olisi :p

    Kiva katella muuten noita verkkokaupan myydyimpiä DVD-soittimia, kärjessähän on yhä juuri tämä kyseinen ProCaster DVD-004, ja tuo uudempi DVD-005 on listoilla kans. Näköjään näitä kannattaa tehdä kun halpa kelpaa ihmisille.
     
  5. kalleppi3

    kalleppi3 Guest Guest

    Joined:
    Dec 25, 2010
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Mitenköhän tälläisen soittimen saisi tietsikkaan kiinni niin että pelkkä ääni tulisi? saako rca-audio kaapelilla?
     
  6. alspe

    alspe Lähes henkilökuntaa

    Joined:
    Oct 9, 2006
    Messages:
    4,232
    Likes Received:
    1