Ostan vähintään 46'' mieluusti plasma telkkarin, LCD-LED käy myös. 3D suuri plussa laseineen! Tarjota saa kuitenkin myös ilman 3D ominaisuutta. Eniten kiinnostaa Panasonic, LG ja Samsung. Seinäjoen lähistöltä jos löytyisi, tai mahdollisesti postitus =) Pistäkää tarjouksia joel(piste)kattelus(ät)netikka.fi
Noin 1v7kk vanha, virheetön. Erittäin vähäisellä käytöllä ollut lähinnä pleikan kanssa. Lisätiedustelut: 0451200679 400e Nouto Riihimäeltä. Voin poikkeustapauksessa kuljettaakkin kunhan sovitaan hinnasta.
Myydään Finluxin 40" FullHD Smart-LED TV. Ominaisuuksina mm.CI+ -paikka, HD DVB-T+C-viritin: MPEG4 yhteensopiva, useita HDMI-liitäntöjä,USB (toistaa monia tiedostomuotoja ja hd-kuvaakin, myös tekstitykset saa toimimaan), yms... http://pelipojat.fi/product_details.php?p=1117 Hyväkuntoinen, ostettu tammikuussa eli takuuta jäljellä. Kävi juuri huollossa, kun tuli ääni hieman kuvaa edellä. Enää ei ongelmaa ole, taisi tosin silloinkin johtua Ylen lähetyksistä eikä telkkarista Sastamalassa. Aika hyvä tarjous saa tulla että matkahuoltoon/postiin alan viemään, eli nouto etusijalla, mutta ei siis postituskaan mahdoton ajatus. HP: 500 !!
Myydään virheetön Sony 46 W3000, kaukosäädinkin on lähes käyttämätön yleiskaken käytön vuoksi. Sijaitsee Helsingissä, vain nouto. Hyväkuvainen vekotin, suurempaa vaan tekee mieli kun kämppäkin suureni. 400e
OSTETAAN. 26"-32" LCD/LED telkkari. CI korttipaikka olennainen lisävaruste. Plussaa ohuudesta, takuusta, pvr toiminnosta. Yhteydenotot marko.laakso@yahoo.fi.
vaihdetaan Philips 46" 3D LED Smart-TV 46PFL5527T isompaan. Mieluiten 50" tai yli ikää laitteella on 1,5kk. tuli gigantin happycaresta vaihtolaitteena. Happycarea jäljellä vielä n1vuosi. http://www.gigantti.fi/product/tv-j...FL5527T/philips-46-3d-led-smart-tv-46pfl5527t Vaihtolaitteen ei tarvii olla 3d eikä smart tv. Kuhan olis usb mikä tukee ulkoisia kovoja (tallennus ja divx mielessä) juihelo@hotmail.com Laite tampereella!!!
Myydään Sony Bravia KDL-40W4230 Todella hyvä kuntoinen ja muutenkin kaikinpuolin toimiva peli hienolla kuvalla. Vaihtoon suuremman tieltä. Sama malli kuin 40W4000, mutta väritys vain tyylikkäämpi (täysin musta). Mukaan kaikki mitä uutenakin alkuperäinen pakkaus mukaanlukien. Sijainti: Jyväskylä HP: 300€ Mieluiten nouto, mutta alkuperäinen pakkaus tallessa niin lähetyskin onnistunee. laaty4@gmail.com -MYYTY
Ostetaan Sonyn 46" tai suurempi HX-sarjalainen. Tarjota voi YV:llä. Mieluiten PK-seudulta, mutta jonkinverran voin ajellakin.
Myydään 3kpl Samsung C (2010) -sarjaan sopivia laseja, sekä wifi-adapteri. Lasit mallia SSG-2100AB/XC, kaikissa laseissa orkkis pussukat mukana, ja muutenkin käytännössä priimakunnossa. Wlan-adapteri mallia WIS09ABGN, eli saman vuoden malleihin käypää kauraa. Koko roska pakettina 60€, kysymykset ja utelut numeroon o4i-5i765i9. Helsinki.
Ostetaan hyvässä kunnossa oleva Sony 46-55" Full HD. Takuusta ja 3D:stä plussaa. Voin noutaa läheltä Jyväskylää ja ehkä vähän kauempaakin. Tarjota voi vesa.saharinen (at) gmail.com
MYYTY! Otsikonmukainen Samsungin 40-tuumainen Full HD Lcd myynnissä, vain n. kuukauden vanha, joten on käytännössä uusi. Ei kuolleita pikseleitä eikä näkyvää, häiritsevää valovuotoa. Ostettu Kodin1:n nettikaupasta. Myynnin syynä se, että nyt kun sai tykin myytyä niin kakkostelkkarikin saa mennä uuden ykköstelkkarin tieltä. HP 300 euroa Ensisijaisesti vain nouto Lappeenrannasta. Mukaan alkuperäinen pakkaus, kuitti löytyy myös. Yht. otot YV:llä tai s-postiin tuomo.oj ÄT gmail.com Satunnaisesti on kulkua myös väleillä Lpr-Mikkeli-Jyväskylä sekä Lpr-Kouvola-Lahti.
Ostan uudehkon noin 55" LED-LCD TV:n. Vain paremmat mallit kiinnostaa, Sony tai Samsung. vhaivala@luukku.com
MYYTY!! Myydään Toshiba 42z3030dg Televisio on ostettu Mareksilta marraskuussa 2007. Laite on hyvässä kunnossa, ei kuolleita pikseleitä eikä mitään ulkoisia kolhuja. Myydään pois suuremman tieltä. Televisio on 100Hz ja liiketoisto moitteetonta SD/HD -kuvassa. Mukaan tulee kaukosäädin ja manuaali. Sijainti: Kerava Tomitustapa: Mieluiten nouto mutta voin tarvittaessa mahdollisuuksien mukaan toimittaa pk-seudulle. HP: 200€ Yhteydenotot: mika PISTE anttila@kolumbus.fi
Myydään Philips LED-TV 46" takuu 21kk + 13kk gigantin vakuutusta Malli 46PFL5527t Integroitu Wi-Fi Smart TV:n langattomaan käyttöön Runsaasti verkkosovelluksia, vuokravideoita ja Catch-up TV -palvelu Ohjaa televisiota älypuhelimella, tablet-laitteella tai näppäimistöllä DLNA:n avulla voit nauttia kuvista, musiikista ja elokuvista TV:ssä TV-ohjelmien etsiminen, ajastaminen, tallentaminen* ja keskeyttäminen Soita videopuheluita televisiosta ja olet lähempänä rakkaitasi Muunna 2D-sisältö virheettömään 3D-muotoon yhdellä painalluksella Ainutlaatuinen kaksinpelitila kokonaisella ruudulla 2D-peleille Full HD -TV ja Pixel Plus HD antavat selkeyttä ja terävyyttä Upea LED-kuva ja uskomaton kontrasti 400 Hz:n Perfect Motion Rate (PMR) takaa huippuluokan liiketarkkuuden Ainutlaatuinen kaksinpelitila kokonaisella ruudulla 2D-peleille Philipsin Active 3D -laseilla saat televisiostasi elämyksellisen kaksinpelin kokonaisella näytöllä. 2D-kaksinpeleissä pelaajat yleensä näkevät pelinsä vain puolelta näytöltä. 3D-tekniikan ansiosta molemmat voivat nauttia pelistä koko ruudulta samanaikaisesti napsauttamalla laseissa olevaan painiketta. Laite tampereella ja koekatselu mahdollista Hintaa 750e juihelo@hotmail.com nollaviisnolla 33-99-292
Ostetaan: 46" Sonyn LCD-TV Vanhan malliston paremmat mallit kiinnostavat eniten, eli W, Z ja X -sarjat. Tarjota saa tietysti muitakin malleja, merkkejä ja kokoja. Turku ja lähialueet. --- OSTETTU ---