Ko. Laite näyttäisi speksien mukaan olevan pelkkää hyvää Onko kokemuksia? Miten pelittää ylen teksitykset ja EPG? HardSoft ansiokkaasti kertoili virittimettömän mallin ominaisuuksista DViCO TViX 6600N HD thred:ssä. Onko tietoa mikä kovalevy tulee pixmanian myymään laitteeseen? http://www.pixmania.com/fi/fi/7582314/art/dvico/multimediadigiboksi-tvix.html#pix-review
Jos viritinosasto on samaa tasoa HD-M7000 mallin T-530 virittimen kanssa, niin ei maksa vaivaa. Oli totaalinen pettymys. YLE-teksteistä vehje ei ymmärtänyt mitään ja EPG oli Ruåttiks YLE:n kanavilla. Muut kanavathan lähettää EPG:n vaan Suomeksi.
Onko tietoa mikä viritin S1 Duo:ssa on? Tai kokemuksia? Olen etsimässä all in one laitetta, joten viritin pitäisi löytyä ja DVD/BR pitäisi pystyä rippaamaan laitteelle tai toistamaan verkosta. Jos tämä ei ole hyvä niin mitä suosittelisitte?