Ei ole kukaan ainakaan vielä ilmoittautunut halukkaaksi. Katsotaan, jos saadaan joku tilalle, mutta ilmeisesti teidän puolesta kolmekin on ok?
Kuittaan, jos olet Juha P? Laittakaa nyt hyvät ihmiset myös tämä foorumin nimimerkki mukaan noihin maileihin... :OI
Jeeps, pitää paikkansa ja sori - eipä tosiaan tullut mieleen, että täällä ollaan vain nimimerkeillä. Pahoittelen.
JA huomenta päivää, huonoa sellaista. Nyt pitää perua tämä Tampereen autolössi, perseen perse. :/ Eli tästä pätkähtää 4 paikkaa auki! - Juha-Matti
Samaa vielä tälläkin kanavalla (laitoin myös s-postia), flunssa, jonka luulin kampittaneeni, hyökkäsi eilen uudestaan päälle ja nyt on olo sellainen, että ei mitään rajaa.
Ok, harmillista! Ville Suominen, Ville Suominen2, Jeje2: teille olisi nyt paikat auki, jos edelleen kiinnostaa? Myös Attitude ja Raimo voisivat ainakin alustavasti ilmoittaa halukkuutensa vierailuun erittäin lyhyellä varoitusajalla (eli jos tämän päivän aikana tulee vielä lisää peruutuksia)?
Valitettavasti ollaan niin pahassa flunssassa, että en varmasti pääse tulemaan vaikka peruutuksia tulisikin. Toivottavasti järjestetään vielä toinen vastaava vierailu joskus?
Muistutetaan, että vierailun aikana on mahdollisuus ostaa kaikkia promotuotteitamme normaalia edullisemmin. Maksu paikan päällä ja vain käteisellä! Lisäksi teemme yhteistyötä paikallisen jälleenmyyjämme, Expert Saarivainion, kanssa, joka on tehnyt vieraillemme erittäin hyviä tarjouksia suosituimmista Genelecin tuotteista! Tarjoukset voimassa vain 17.9! Jos olet harkinnut jonkin Genelec-tuotteen ostamista, näitä tarjouksia ei kannata ohittaa! Ostopäätös pitää tehdä paikan päällä, mutta maksutapahtuma hoidetaan myöhemmin Expert Saarivainion kanssa (esim. pankkikortin numero puhelimitse tms.). Näitä ostoksia varten ei siis tarvitse varata rahaa mukaan.
Muistakaa sitten ehdottomasti ottaa omat demomatskut (BluRay, DVD, CD, SACD, DVD-A) mukaan vierailulle!
Hailanderi, TheRealThing, mikä on teidän tilanne vierailun suhteen? Toivoisin pikaista yhteydenottoa.
Olisiko mitenkään mahdollista järjestää noita kuunteludemoja vähän aikaisemmin? Pitäisi kumminkin vielä illanpäälle ajaa reipas 400km takaisin
Tuota, näyttää olevan peruutuksia, niin Jyväskylästä olisiko mahdollista änkeä ittensä johonkin? Mulle käy autokimpat ja kaikki huonevarioaatiot. Jos ei onnaa, niin jatkakaa... (Niin ja mulla on ok diesel autokin käytössä jos tarvii)
Jyväskylästä on lähdössä meikäläisen auto huomenna matkaan, tällä hetkellä 2 henkilöä kyydissä. Kyytiin siis mahtuu vielä. Meillä myös kaikki ovat jäämässä yöksi. Zipman voi vielä vahvistaa, mutta käsitykseni mukaan meidän 4 hengen huoneesta puuttuu tällä hetkellä yksi asukas, joten sinne mahtuisi yöpymään.
Kyllä, heidän huoneessa on yksi paikka vapaana. Laitan sinut sinne! Lähetätkö minulle oikean nimesi privana tai maililla?