Naamakirjassa kiertää hauska kuva jonka arvoitusena on 6-1x0+2/2=? Ja vastauksia on tietysti 1, 3.5, 5, 6, 7. Onko porukalla vielä matikka muistissa? Spoiler 6-(1x0=0)+(2/2=1) --> 6-0+1=7
Onhan se hauskaa kun suurin osa ihmisistä Spoiler ei muista edes että kerto- ja jakolasku tehdään ensin. Näin ollen eniten vastauksia mitkä tulee on 1 tai 5.
Primadonna haastoi Imdb:n oikeuteen, vaati miljoonaa dollaria. http://www.episodi.fi/uutiset/nayttelijattaren-oikea-ika-paljastettiin-haastoi-imdbn-oikeuteen/ Kuulemma työt loppuivat kun oikea ikä paljastui. Akka valehteli ikänsä seitsemän vuotta nuoremmaksi, kunnes totuus paljastui.
Mitä Painonvartijat ja muut laihduttajat hoilailevat pari viikkoa ennen vuodenvaihdetta? - Joulelauluja...
Mitähän tuo tarkoittaa? "Nestevirtausoptimoidut refleksiportit." http://www.hifitalo.fi/kef_r400b_subwoofer
Jos ei niillä ole savukonetta ja tuulitunnelia ja ne on päättänyt tutkia porttien toimintaa nesteellä?
Onhan tuo hieman epäkorrekti vitsi, mutta ei tuolle voi olla nauramatta. http://www.youtube.com/watch?v=E0WN26LuPqk
"Follow it.. Follow it"! Hahahah. Noita on näköjään enemmänkin. "Wait.. is this for real?" lol Afrikkalaiset kyllä melko väkivaltaan taipuvaisia.
Onhan nuo melko epäkorrekteja mutta en voi kieltää etteivätkö olisi hauskoja ja osa hyvin tehtyjä. http://www.youtube.com/watch?v=HrrBqlWkUes&feature=player_detailpage&t=248 Toivottavasti tuo Ari sitten myös ottaa sen saamansa penaltin vastaan eikä ala itkeä yhteiskunnalle jos leukaluu murtuu tai tulee valtion puolesta seuraamuksia. Onko tämä rasismihuumori joku juutalaisten juttu, koska Sacha Baron Cohen vääntää huumoria samasta aiheesta?
Ensimmäisenä kyllä tulee mieleen hyvin tehty lavastus. Vaikea kuvitella, että nuo aitoja tilanteita olisi. Eikös nää pätkät ole jostain tv-pilotista (National Lampoon takana)?
Monella kameralla useista kuvakulmista kuvattu, eivätkä "uhrit" kiinnitä huomiota kuvaukseen. Joo, onkohan aito....
Eipä oo tullu tätä topicia hirveästi seurailtua, niin tää viesti totaalisesti menny ohi. Mutta joo, naistenpäivähän luonnollisesti tarvitaan, koska kukaanhan ei missään tapauksessa ole koskaan kuullutkaan sellaisesta, kuin Äitienpäivä..:hitme: Toisin kuin siis miestenpäivä, koska onhan nyt isänpäivä olemassa... Toisaalta kaikki miehethän nyt kaiketi sitten luonnolisestikkin on pakostakin Isiä..:OI:OI:OI