Juuri tällaiset kommentit ovat merkki typerästä punaniskajunttiudesta. Ehkä se on myös muotia haukkua tatuointeja.
Mitäs mieltä arvoisat nahkagrafiikan ystävät ovat piirustuksesta suoraan parhaalle mainospaikalle l. otsaan? Onko nahkalaveerauksessa ehkä sittenkin jotain hävettävää jos sitä ei uskalla ottaa suoraan paraatipaikalle? Tästä lähtien tatuoitsenta tulee ottaa DVD Plazan kesätatuointiohjesäännön mukaan suoraan otsikkoon. Kesän -10 uutuutena mietelausepiirustajat voivat nyt suoraan kysyä vinkkiä tässä ketjussa tyylikkäimmästä sloganista kerrottavaksi executive-partaveikolle, myös kuvaehdotuksia on tarjolla! Yhtäkaikki, kaappitatskaaminen on loppu nyt. P.S. Otsa on alue ihmisen päässä suoraan raybanien yläpuolella.
Neljä tatuointia on. Kaksi isohkoa, yksi keskikokoa (Ø 9 cm) ja yksi pieni (Ø 9 mm) kämmenselässä, jonka sain ilmaiseksi ja jota olen harkinnut suurentavani, kun menee noin pienenä hukkaan.
Ei JUMALAUTA koskaan. Se joka haluaa niin laittakoon. Ei se multa ole pois. En rupea ottamaan itselleni päänsärkyä joka pikkuasiasta
Tässä on mallia kunnon tatuoinneista, juttu Iltasanomissa. Kaverilla ihosta 98% tatskojen peitossa. Toivottavasti ei tule katumapäälle.
Pari vuotta on vasenta olkaa koristanut templari, nyt kiitos erään norjalaisen, ei paljo tarvi hihatonta käyttää
Sattuipa sopivasti, eilen mietinkin, että pitäisi nostaa tätä ketjua. Onko Plazalaisia jotka on ottanut Antti Rossilta leimoja, jos on niin mitä mieltä, itse lukenut pelkkää hyvää. Minkälaista luvassa jos saanen kysyä?